Καφέ στην περιοχή Άγιος Ιωάννης
Καφέ στην περιοχή Άγιος Ιωάννης: 3 καταχωρίσεις, 2 με εξωτερικό χώρο, 1 ανοιχτά την Κυριακή (σύμφωνα με το καταχωρισμένο ωράριο). Με τις περισσότερες κριτικές: Magnifico coffee stores, Baker-Φούρνος Γεωργίου, Migel sport cafe.
(4,3)26 κριτικές Google
Migel sport cafe
Καφέ · 5o χλμ ιωαννινων-κονιτσης Αγιος Ιωάννης, 455 00
Άγιος Ιωάννης
Άγνωστο ωράριο
Χωρίς μενού
(4,9)181 κριτικές Google
Magnifico coffee stores
Καφέ · EO Kozanis Ioanninon, Ag. Ioannis 454 45
Άγιος Ιωάννης
Ανοιχτό τώρα
Χωρίς μενού
Συχνές ερωτήσεις
Καφέ στην περιοχή Άγιος Ιωάννης – πόσα υπάρχουν;
Το BeerGarden24 γνωρίζει 3 καταχωρίσεις.
Καφέ στην περιοχή Άγιος Ιωάννης – ποια έχουν εξωτερικό χώρο;
2 από 3 έχουν εξωτερικό χώρο σύμφωνα με τα δεδομένα καταλόγου και καταστημάτων.
Καφέ στην περιοχή Άγιος Ιωάννης – ποια είναι ανοιχτά την Κυριακή;
Σύμφωνα με το καταχωρισμένο ωράριο, 1 από 3 είναι ανοιχτά την Κυριακή, για παράδειγμα Magnifico coffee stores. Έλεγξε πριν πας.
Καφέ στην περιοχή Άγιος Ιωάννης – ποια είναι τα πιο δημοφιλή;
Τις περισσότερες κριτικές Google έχουν: Magnifico coffee stores, Baker-Φούρνος Γεωργίου, Migel sport cafe.
